«اندیشکده فرهیخت» از کلیه ی علاقه مندان به فعالیت در عرصه ی مناسبات بین المللی پایتخت معنوی کشور همچنین تولید مقالات علمی و پژوهش های روابط خارجی مرتبط با دیپلماسی شهری و نیز درج اخبار و رویدادهای این حوزه، دعوت به همکاری می نماید

با انتصاب شایسته دکتر رضا خواجه نایینی به سمت معاون اقتصادی شهردار مشهد مقدس، جذب سرمایه‎‌گذاری خارجی استارت خورد

align=bottom

یک فعال دیرینه و جوان توسعه روابط بین الملل و سرمایه گذاری خارجی مشهد مقدس، معاون اقتصادی شهرداری و مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری مشهد مقدس شد. دومین معاونت شهرداری مشهد هم به یک جوان رسید و با انتصاب دکتر رضا خواجه نایینی با حکم تقی‌زاده خامسی، عملاً استارت جذب سرمایه گذاری خارجی در مشهد مقدس زده شد. وی دانش‌آموخته دکترای اقتصاد توسعه از دانشگاه فردوسی مشهد است....
خواجه نایینی که متولد ۱۳۵۶ می‌باشد پیش از این به مدت ۵ سال مدیراجرایی مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی بوده و در حوزه جذب سرمایه‌گذاری خارجی دارای سابقه و توانمندی است.

شایان ذکر است، وی همچنین به مدت 6 سال به عنوان رئیس گروه سرمایه‌گذاری سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های فنی اقتصادی ایران در استان خراسان رضوی فعالیت داشته ضمن اینکه سوابقی چون رئیس کمیته ارزیابی اقتصادی و مالی طرح‌های گردشگری استان، رئیس کمیته توان‌سنجی سرمایه‌گذاری استان، مسئول کمیته ارزیابی اقتصادی و مالی طرح‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی استان را در کارنامه خود دارد.

اندیشکده فرهیخت، این انتصاب شایسته را به ایشان تبریک گفته و تمنای توسعه روزافزون فعالیت های اقتصادی و تعالی سرمایه گذاری های خارجی در شهر بهشت را از درگاه ایزد منان مسألت دارد.