«اندیشکده فرهیخت» از کلیه ی علاقه مندان به فعالیت در عرصه ی مناسبات بین المللی پایتخت معنوی کشور همچنین تولید مقالات علمی و پژوهش های روابط خارجی مرتبط با دیپلماسی شهری و نیز درج اخبار و رویدادهای این حوزه، دعوت به همکاری می نماید

با پشتیبانی آستان قدس رضوی، آغاز فعالیت رسمی شبکه ماهواره‌ ای امام رضا(ع) در سرتاسر جهان

align=bottom

شبکه ماهواره‌ای امام رضا(ع) پس از حدود 5 ماه فعالیت آزمایشی، فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فعالیت رسمی این شبکه فعالیت رسمی شبکه ماهواره‌ای امام رضا(ع) بر روی ماهواره «نایل ست»، از سیزدهم تیرماه همزمان با آیین اختتامیه نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد آغاز شد....
شبکه ماهواره‌ ای امام رضا(ع)، به مناسبت اتحاد و همبستگی رسانه‌ های کشور های اسلامی و با پشتیبانی آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بر روی ماهواره «نایل ست» قرار گرفته است.

این شبکه از اسفندماه سال 95 به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرده است و برنامه‌ های حرم مطهر رضوی را به صورت زنده پخش می‌ کند. شبکه ماهواره‌ ای امام رضا(ع)، حضور زائران مشتاق امام رضا(ع) از سراسر جهان را انعکاس می‌ دهد.

پخش کلیپ های جذاب تصویری و برنامه‌ های معرفتی در خصوص شخصیت، کرامت و مقام حضرت ثامن الحجج(ع) نیز از دیگر برنامه‌ هایی است که در دستور کار این شبکه قرار دارد.

این شبکه به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی، کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا را پوشش می‌ دهد و علاوه بر ایران، شیعیان و مسلمانان سراسر جهان و به ویژه شیعیان مظلوم بحرین، لبنان، عراق و سایر بلاد اسلامی از مخاطبان اصلی این شبکه هستند.