«اندیشکده فرهیخت» از کلیه ی علاقه مندان به فعالیت در عرصه ی مناسبات بین المللی پایتخت معنوی کشور همچنین تولید مقالات علمی و پژوهش های روابط خارجی مرتبط با دیپلماسی شهری و نیز درج اخبار و رویدادهای این حوزه، دعوت به همکاری می نماید

معاون اداره‌کل ارشاد خراسان رضوی:دوازدهمین نمایشگاه بین‎المللی قرآن و عترت با رویکرد «مشهد 2017» برگزار می‌شود


معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت با رویکرد «مشهد 2017» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود. حجت‌الاسلام محمدتقی کاظمی‌نسب در نخستین جلسه ستاد اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد بیان کرد: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت با رویکرد «مشهد 2017» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود....
وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه قرآن در جوار امام رضا(ع) توفیق بزرگی است و خدا را شاکریم که با دعوت حضرت در خدمت قرآن و عترت هستیم، ادامه داد: از محاسن برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در حرم مطهر رضوی این است که تعداد بازدیدکنندگان آن چند برابر می‌شود.

معاون قرآن و عترت  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به محدود شدن فضای نمایشگاه امسال بر کیفیت برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت از سوی دستگاه‌های مربوطه تأکید کرد و گفت: سال گذشته، 700 غرفه داشتیم که امسال، این تعداد به 400 الی 500 مورد می‌رسد و نیاز است به کیفیت آن بیفزاییم.

حجت‌الاسلام کاظمی‌نسب با اشاره به برتری کیفیت برگزاری نمایشگاه قرآن نسبت به کمیت، ضمن تأکید به فعال‌سازی بخش بین‌الملل در این نمایشگاه، بیان کرد: ساعات بازدید از نمایشگاه فعلا تا 12 شب برنامه‌ریزی شده که با توجه به استقبال‌کنندگان این زمان قابل افزایش است.
گزارش از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی