«اندیشکده فرهیخت» از کلیه ی علاقه مندان به فعالیت در عرصه ی مناسبات بین المللی پایتخت معنوی کشور همچنین تولید مقالات علمی و پژوهش های روابط خارجی مرتبط با دیپلماسی شهری و نیز درج اخبار و رویدادهای این حوزه، دعوت به همکاری می نماید

رئیس هیئت شطرنج خراسان‌رضوی در گفت‌وگو با تسنیم مطرح کرد: آموزش مربیان شطرنج خراسان‌رضوی توسط دو مربی خارجی

align=bottom

رئیس هیئت شطرنج خراسان‌رضوی گفت: از برنامه‌های ما درسال جاری آموزش مربیان و داوران شهرستان‌های استان در سال ۹۶ است که در این راستا با دو مربی خارجی از کشورهای فرانسه و گرجستان صحبت کرده و انشاالله شاهد حضور آنان در استان برای ارتقای سطح مربیان خواهیم بود. محمدرضا وجدانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت:...
در دو ماه ابتدایی سال 96 در استان مسابقات دیوان عدالت اداری، پیشکسوتان و آموزش و پرورش برگزار کرده که به دلیل ارتقای این رشته و جذب علاقه‌مندان این رشته هیچ‌گونه درآمدی از این مسابقات برای هیئت حاصل نشد.

وی تصریح کرد: اکنون در حال تدوین برنامه‌ای برای سال 96 هستیم که در آن مسابقاتی از جمله جام رمضان، قهرمانی استان، قهرمانی رده‌های سنی قرار دارد.

رئیس هیئت شطرنج خراسان‌رضوی گفت: از دیگر برنامه‌های ما درسال جاری آموزش مربیان و داوران شهرستان‌های استان در سال 96 است که در این راستا با دو مربی خارجی از کشورهای فرانسه و گرجستان صحبت کرده و انشاالله شاهد حضور آنان در استان برای ارتقای سطح مربیان خواهیم بود.

وجدانی خاطرنشنان کرد: مربیان استان از دانش پایینی برخوردار بوده که حضور این دو مربی می‌تواند کمک زیادی به ارتقای سطح دانش مربیان استان بکند.